ХАРКІВСЬКИЙ ВЕТЕРИНАРНЫЙ ШПИТАЛЬ

(096) 062-97-76

Клубань Віталій Анатолійович
Головний лікар Харківського ветеринарного шпиталю

Харківський ветеринарний госпіталь, більше відомий в Харкові як ветеринарна клініка, почав свою роботу 1 листопада 2006 року.

Згуртована група колег і однодумців поставила перед собою непросте завдання – створити в Харкові ветклініку, що відповідає останнім стандартам ветеринарії і володіє потужним арсеналом сучасних засобів діагностики та лабораторних аналізів для тварин.

Поєднання високотехнологічного обладнання з професіоналізмом харківських ветлікарів і чуйним, уважним ставленням до тварин дозволило нам незабаром досягти багатьох поставлених цілей.

Спираючись на багаторічний досвід роботи і глибокі знання в сфері ветеринарії, наші лікарі нададуть якісну ветеринарну допомогу в Харкові, яка дозволить швидко поставити на ноги вашого вихованця.

В даний час нами були відкриті і працюють три ветеринарні клініки, які охоплюють найбільші житлові масиви: Олексіївку, Павлове поле, Салтівку, холодну Гору, Баварію. А новітнє обладнання і великий ряд послуг надаються нами є в своєму роді унікальними, відповідно ми приймаємо відвідувачів з усього міста.

Харківський ветеринарний госпіталь на Олексіївці

Госпіталь - це експертна клініка з питань:

• парзитологии;
  • хірургії;
  • анестезиологии;
  • ортопедії;
  • кардіології;
  • неврології;
  • офтальмології;
  • дерматології;
  • терапії.

Клініка оснащена новітнім спеціалізованим устаткуванням для проведення діагностики, лікування і реабілітації тварин.

Лікарі ветеринарної клініки проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари і наукові конференції.

Переваги клініки:

• широкий спектр ветеринарних послуг в одному місці;
  • проведення хірургічних операцій будь-якої складності;
  • лікування пацієнтів цілодобове (у одній з клінік);
  • наявність стаціонару;
  • досвід роботи фахівців більше 10 років;
  • прийом пацієнтів, як за попереднім записом, так і в порядку живої черги;
  • реабелитация тварин.

Відділення клініки:

• хірургічне;
  • лабораторної діагностики;
  • рентген діагностики;
  • УЗД - діагностики;
  • ендоскопії;
  • фізіотерапії і реабілітації;
  • реанімації і інтенсивній терапії.

Діагностичні дослідження:

• УЗД ( ультразвукове дослідження);
  • ЕКГ (електрокардіограма);
  • рентгенографія;
  • ендоскопічне дослідження будь-якої складності;
  • лабораторна діагностика.

Лабораторія оснащена всім необхідним для проведення необхідних досліджень для швидкого виявлення захворювання.

У клініці відкрита ветеринарна аптека, в якій ви зможете придбати виписані препарати, спеціалізовані корми, засоби по догляду і все необхідне для вашого вихованця.

Для зручності наших клієнтів в клініці є термінал для оплати карткою.

Салтівська ветеринарна клініка

Салтівська ветеринарна клініка відкрилася зовсім недавно 21.11.2016, орієнтована на високоякісну ветеринарну допомогу домашнім тваринам.

Прийом ведуть висококваліфіковані, досвідчені ветеринарні лікарі: терапевти, хірурги, ортопед, лікар - діагност, ратолог (фахівець з гризунів).

Своїм відвідувачам наша ветеринарна клініка готова надати широкий спектр ветеринарних послуг, високої якості:

• УЗД - діагноста;
  • Рентгенографія;
  • лабораторна діагностика ( аналіз сечі, крові, калу, змиву з кишечника);
  • ОРІТ ( відділення реаніматології і інтенсивної терапії);
  • Хірургія (оснащена усім необхідним, для надання якісної хірургічної допомоги);
  • стаціонар;
  • кабінет для інфузійної терапії.

При клініці працює ветеринарна аптека (де можна придбати ветеринарні препарати, засоби по відходу за твариною, одяг, амуніцію, а також корми преміум і суперпреміум класу провідних виробників) і груминг салон.

Пацієнти, що знаходяться в реанімації і стаціонарі знаходяться під постійним наглядом лікарів. У клініці є кисневий апарат і инфузомат.

Для зручності наших клієнтів в клініці є WI-FI, кофеавтомат, а також термінал для оплати картою.

Так само Ви можете записатися на прийом до фахівця вузького профілю: ратологу, хірургові-ортопедові, дієтологу.

Років на ринку
Постійних клієнтів