logo
ХАРКІВСЬКИЙ ВЕТЕРИНАРНЫЙ ШПИТАЛЬ
Олексіївка / Павлове Поле
м. Харьків, вул. Олексіївська, 14
(057) 773-26-59, (066) 437-95-62
⏰ з 9:00 до 21:00
Переглянути контакти
Салтівка
м. Харків, Салтівське шосе, 262/1
(063) 189-96-05, (066) 037-12-84
⏰ Цілодобово
Переглянути контакти
Холодна Гора / Баварія
м. Харків, вул. Холодногірська, 10
(073) 451-43-56, (095) 550-68-25
⏰ Тимчасово не працює
Переглянути контакти
Найбільш простим і досить ефективним способом уникнути захворювання є вакцинація.
Детальніше
Ми вважаємо, що не стерилізувати тварину можна в тому випадку, коли власник тварини візьме на себе відповідальність за долю маленьких кошенят і цуценят.
Детальніше
Вам більше не потрібно об'їжджати всі ветеринарні аптеки Харкова в пошуках потрібних ліків.
Детальніше
Лабораторні дослідження завжди є важливим аспектом в постановці діагнозу. Але кожне дослідження має певні нюанси свого проведення.
Детальніше
Якщо ваш вихованець захворів і йому потрібно курс лікування з щоденними процедурами, то ви можете розмістити його в нашому стаціонарі.
Детальніше
Рентгенологічні дослідження дозволяють отримувати високоякісні рентгенограми кісток, легенів та інших внутрішніх органів.
Детальніше
В УЗД-кабінеті встановлений УЗД апарат ACUSON Sequoia 512, що встановлює нові стандарти якості і надає можливість розширеного клінічного застосування.
Детальніше
В даний час ендоскопічні методи дослідження використовуються як для діагностики, так і для лікування різних захворювань.
Детальніше
Комплексні процедури, спрямовані на поліпшення самопочуття і зовнішнього вигляду тварини - це заходи по догляду за кігтями, вухами, вовняним покривом, очима і зубами.
Детальніше
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
2 цілодобові клініки, без вихідних
Досвідчені лікарі, постійний персонал
Точна діагностика та лабораторія
Сучасні методи діагностики та лікування
Великий асортимент зоотоварів

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як ви отримаєте код верифікації, ви зможете вибрати новий пароль для вашого облікового запису.

Новини ветклініки

Шановні власники тварин!
З 2 вересня 2019 року Харківський Ветеринарый Госпіталь переходить на денний режим роботи, і нічні прийоми лікаря проводитися не будуть.
Якщо Вам потрібна екстрена допомога в нічний час, звертайтеся в наші філії: Салтовскую або Холодногорскую цілодобові ветклініки, вони працюють в цілодобовому режимі 24 години, 7 днів в тиждень, без святкових і вихідних днів.
Ми завжди чекаємо Вашого дзвінка або приїзду і постараємося зробити кваліфіковану консультацію або допомогу.
14 березня 2018 року на Холодній Горі була відкрита філія Харківського ветеринарного госпіталю - Холодногорская ветеринарна клініка.
Ветеринарна клініка працює цілодобово, без вихідних і надає послуги кваліфікованого лікування тварин в різних напрямах - це хірургія, травматологія, дерматологія, стоматологія, рентгенологія, гінекологія, комплексна терапія, лабораторна діагностика профілактика та ін.
Також у ветклініці організований стаціонар для тварин.
Наша ветеринарна клініка оснащена новітнім устаткуванням для діагностики і лікування домашніх вихованців.
Нашою гордістю є апарат ACUSON Sequoia 512, який є лідером серед діагностичних ультразвукових систем. Його унікальне використання фізики ультразвуку дозволяє вам поглянути на усі аспекти анатомії і фізіології новими очима.
Ви можете бути уверенны, що ультро-звуковая діагностика Вашому вихованцеві буде проведена на найвищому професійному рівні.
ЛИС 01, 2006

Про ветеринарну клініку

Згуртована група колег і однодумців поставила перед собою непросте завдання – створити в Харкові ветклініку, що відповідає останнім стандартам ветеринарії і володіє потужним арсеналом сучасних засобів діагностики та лабораторних аналізів для тварин.

Персонал наших ветеринарних клінік підібраний з досвідчених фахівців, які уважно вислухають власника, проведуть повний огляд тварини, зроблять необхідні аналізи і призначать кваліфіковане лікування. При цьому всі лікувальні заходи проводяться строго за погодженням з господарем тварини. Ми дуже любимо тварин, і щиро переживаємо за кожного пацієнта. Наші лікарі постійно підвищують свій рівень, відвідуючи різні конференції та семінари.

Років на ринку
Постійних клієнтів
Прийнято пацієнтів
Філії